Nyitólap » 2012 » Október » 12

Kata és a lógusok   Könyvtári kalandok 16 képben
Írta és illusztrálta az ELTE Gyakorló Általános Iskola és Középiskola 6. a osztálya

A mesét az alábbi videón lehet olvasni:

Az Iskolai Könyvtárak Nemzetközi Hónapja alkalmából kiírt Kalandok az iskolai könyvtárban című pályázatra a 6.a osztály mesét írt és illusztrált.A pályázatra olyan könyvtári kalandot kellett ábrázolni, ami akár valós, akár fiktív, és a papírszínház követelményeinek megfelel.A pályamunkát itt a könyvtár honlapján is meg kellett jeleníteni, ami a YouTubra való feltöltéssel valósult meg.A darab ősbemutatója pedig október 17-én a Budai Oktatási Napok rendezvényeinek sorában szerepelt egy bemutató órán, ahol több iskolai könyvtárostanár, magyar tanár és szülők is részt vehettek. A programot iskolánk igazgatója nyitotta meg, majd az óra után élénk eszmecsere alakult ki a nézők és a projekt mentortanárai között.

Megtekintések száma: 23771 | Hozzáadta:: ELTEGYÁKI | Dátum: 2012-10-12 | Hozzászólások (0)