Nyitólap » 2014 » Január » 22
Nagyon ügyesen csoportosították a könyveket a harmadikosok a mai órán. Több érdekes könyvet is megismertek, melyekből jópárat ki is kölcsönöztek.

Megtekintések száma: 429 | Hozzáadta:: ELTEGYÁKI | Dátum: 2014-01-22 | Hozzászólások (0)

Folytatódnak a játékok a könyvtárban, ma sokan igyekeztek a lexikonban választ találni a kérdésekre, közben mindenki megtanulta használni a tárgyszómutatót:-)

Megtekintések száma: 392 | Hozzáadta:: ELTEGYÁKI | Dátum: 2014-01-22 | Hozzászólások (0)

Sokan szeretnének könyvőrként tevékenykedni a könyvtárban, ezért ma nagy gyakorlás indult. Segítettek többen a betűrend ellenőrzésében, könyvajánlásban, könyvek pakolásában, bélyegzésében. Persze azt se felejtsük el, hogy a helyben olvasás sem maradt ki, ami egy könyvőr napi tevékenysége:-)