Nyitólap » 2014 » Február » 14
A farsangi vidámság a könyvtárban is megjelent. Mókásabbnál mókásabb olvasók falták a betűket ma a könyvtárban:-) A legviccesebb egy lovacska volt, mit is olvashatott vajon?

Megtekintések száma: 386 | Hozzáadta:: ELTEGYÁKI | Dátum: 2014-02-14 | Hozzászólások (0)

...lehet sakkozni

...lehet játékos feladatokat megoldani

...lehet kölcsönözni

...és olvasni, olvasni, olvasni

Megtekintések száma: 388 | Hozzáadta:: ELTEGYÁKI | Dátum: 2014-02-14 | Hozzászólások (0)

Az országos könyvtárhasználati verseny első megmérettetése ma 9 órától zajlott a könyvtárban. Várjuk az eredményt, vajon bejut-e Garas Fábián, ötödikes versenyzőnk a döntőbe?

Megtekintések száma: 514 | Hozzáadta:: ELTEGYÁKI | Dátum: 2014-02-14 | Hozzászólások (0)

Ismét könyvtári órán voltak a harmadikosok, ügyesen csoportosították a könyveket. A második feladatban pedig szinte mindenki 16 könyv címét jegyezte meg. Megkezdtük a kézikönyvektől roskadozó polcok megismerését is. Végül az óravégi játékban minden csoport nyert egy könyvet a varázsdobozból.
Az órának akkora sikere volt, hogy délután is visszajött a könyvtárba kölcsönözni, olvasni szinte az egész osztály:-)

Megtekintések száma: 437 | Hozzáadta:: ELTEGYÁKI | Dátum: 2014-02-14 | Hozzászólások (0)